Welch Allyn CP 50 van 1945 euro voor 1175 euro

Geavanceerde ECG-functies die bij uw instelling en uw budget passen
De nieuwe Welch Allyn CP 50 elektrocardiograaf biedt de snelheid en de capaciteit van een ECG met volledige functionaliteit in compacte, draagbare en gebruiksvriendelijke afmetingen. De CP 50 kan eenvoudig met één knop worden bediend zodat geoefende zorgverleners met uiteenlopende vaardigheids- en ervaringsniveaus eenvoudig ECG-tests kunnen uitvoeren en beoordelen. En aan de hand van  geavanceerde functies als het betrouwbare Color Touch Screen, de thermische printer met hoge resolutie en een grote verscheidenheid aan connectiviteitsoplossingen biedt de CP 50 u de prestaties die uw instelling nodig heeft voor een prijs binnen uw budget. 

12-kanaals ECG apparaat
  • Betrouwbaar Color Touch Screen
  • Thermische printer met hoge resolutie
  • 'Direct-aan'-knop
  • Optioneel MEANS ECG-interpretatiesoftware (Erasmus Universiteit Rotterdam) (let op wordt niet meegeleverd) Connectivity kit voor aansluiting aan PC van € 595,- voor € 495,- 
  • Flexibele connectiviteitsopties: EHR, ZIS, e-mail, internet, telemedicine, Extern afdrukken mogelijk. Programmeerbare velden voor patiëntinvoer

ACTIEPRIJS VAN € 1945,- VOOR € 1175,- (prijzen excl btw). Optioneel: Installatie € 150,-. Optioneel connectivity kit voor € 495,-

welch_allyn_cp50_ecg_machine.jpg
Meer info, link voor aanvullende gegevens

Ik wil graag de Welch Allyn CP 50 voor 1175 euro (excl. btw)  bestellen. De Welch Allyn CP 50 wordt mij dan toegezonden.

Wilt u de Welch Allyn laten installeren à € 150,00 of de connectivity kit á € 495,- vermeldt dit dan bij opmerkingen.
U krijgt bij bestellen binnen 1-2 dagen bericht. Indien u geen bericht ontvangt verzoeken we u een mail te sturen aan info@huisartsvandaag.nl of nogmaals het formulier in te vullen.

AANVRAAGFORMULIER





Reacties

Nog beter idee!
Weg met alle Hissen. 1 goed His in Nederland. verhuizen? nieuwe huisarts? pat ui...
Meer ...
Door Frank van Brenk

Beste mevrouw de Kock. Uw man is lijdende aan de ziekte van Alzheimer, en u heef...
Meer ...
Door edward kriek

Amateurs
Elke dag lezen we weer over die “domme oudjes” die hun pinpasnummer afgeven aan ...
Meer ...
Door Ton Verheij

tekort
Tekorten zijn goed voor de vrije markt. Minder omzet in de totale zorg, betere t...
Meer ...
Door schuiringa

Beet!!!
mijn brief is aangekomen ,lett en fig bij NICTIZ.....ik ben erover opgebeld door...
Meer ...
Door AEC. Knuttel

Staken mag!
Binnen de regelgeving mag je niet meer staken, maar spontane acties van een coll...
Meer ...
Door Bakker

wissel
er is bij ons een tekort aan huisartsen , we zitten allemaal vol ( > 2400 patien...
Meer ...
Door K. den Besten

En Reggeborgh/Menzis?
Waar blijft de inbreng van de vastgoedsector in deze discussie? Menzis/Reggeborg...
Meer ...
Door anh jansen

Syndicate

2001 - 2010 © HuisartsVandaag.nl